RETIE - Uitermate rustig gelegen landhuis met verschillende schuren op een terrein van 1,6HA.
Dit landhuis ontworpen door architect Marcel Raymaekers die gekend staat om zijn gedurfde maar stijlvolle ontwerpen is bereikbaar via een statige oprijlaan. Het geheel is zeer exclusief en afgewerkt met uitzonderlijke materialen. Naar indeling toe beschikt deze woning die gebouwd werd in 1990 op het gelijkvloers over een prestigieuze inkomhal met directe toegang tot de zithoek, de volledig ingerichte keuken, wasplaats, de veranda, vanwaar men een idyllisch zicht heeft op de vijver, tuin, weide en paardenstallen, en een slaapkamer met bad en dressing. Op de eerste verdieping bevindt zich nog een ruime slaapkamer met badkamer en zitplaats.
De eigendom omvat verschillende bijgebouwen waaronder twee schuren van 9.62m x 23.3m en 17.8m x 6m en nog enkele losse stallen.
Deze eigendom heeft een unieke ligging en biedt heel wat mogelijkheden voor de liefhebber van rust en ruimte. Voor meer info of bezoek: 053/60.65.66